background

O nas

Witamy Was w Cukrem i Solą!

Zgłodnieliście? Dobrze się składa – w Cukrem i Solą rozpieszczamy Wasze podniebienia od 2019 roku. W ofercie mamy również takie specjały jak przepyszne grillowane kanapki, zakręcone ziemniaki, chrupiące churrosy oraz wyborne frytki.

Kawosze, Was również zapraszamy serdecznie – w naszym menu znajdziecie mnóstwo pozycji z „małą czarną” w roli głównej, a jej mrożony wariant skradnie Wasze serca (i podniebienia). Ważne info dla miłośników słodyczy:  znajdziecie również kawy na słodko karmel-wanilia + bita śmietana  – sekret ich unikalnego smaku kryje się w naszych recepturach.

Cukrem i solą franczyza

nasze wartości

 • CMS

  niepowtarzalny smak

 • CMS

  zadowolenie klientów

 • CMS

  współpraca na jasnych zasadach

 • CMS

  produkty najwyższej jakości

pyszne jedzenie

Nadajemy nowe znaczenie daniom typu fast food – naszym flagowym hitem są przyrządzane na miejscu zapiekanki: do wyboru w klasycznej wersji z pieczarkami i cebulką lub sosem pomidorowym, z serem mozzarella lub gouda oraz świeżymi dodatkami.

background
background
Cukrem i solá franczyza

franczyza

Tym z Państwa, którzy myślą o rozpoczęciu przygody z własnymi biznesem, proponujemy współpracę z „Cukrem i Solą” na zasadzie franczyzy. Od 2017 roku prowadzimy sprzedaż gastronomiczną – czas ten pozwolił nam na zbudowanie solidnego i przejrzystego konceptu gastronomicznego, który w prosty sposób umożliwia osiągnięcie stabilnych przychodów. Punkt gastronomiczny naszej sieci można prowadzić jako jedyne źródło zarobku lub bez trudu połączyć z inną pracą zawodową.

Dlaczego cukrem i solą

1. niski koszt inwestycji
2. szybka stopa zwrotu
3. elastyczność

Dlaczego cukrem i solą

1. niski koszt inwestycji
2. szybka stopa zwrotu
3. elastyczność
background

kontakt